Odkvitnutý

IMG_6127

IMG_6096

IMG_6110

IMG_6095

makro

IMG_6154

IMG_6090

IMG_6118

IMG_6092

Zdieľané

s

I Heart Macro Week 6

sharethelove

MACRO MONDAY 2

MACRO MONDAY

Reklamy

17 thoughts on “Odkvitnutý

  1. Danke Ute. Das ist keine Pusteblumen. Ich weiss nicht, was ist das. Diese Blume kenne ich nur als abgeblüht 😦 Die Pflanze ist viel höher als der Löwenzahn und hat auch viel größere Samen.
   Ahoj, Daniela

   Like

 1. Wow!!! You have some fabulous macros here!!! I LOVE the first one!!! The 4th, 8th and 8th ones are next on my list of favorites!!! Well done! Number 4 has unusual coloring…and I really like it. The green background in the top one is fabulous too…and the detail in all of them is exquisite!!!

  Like

 2. Klobouk dolů, Danielo, to je překrásné makro. Taky ráda fotím odkvetlé pampelišky, ale tak skvělé fotky se mi nepodařily. To je něha sama.
  Jsem nešťastná, mám problémy s foťákem, špatně ostří. Z posledního výletu jsem vyhodila dvě třetiny fotek. Nejdřív to vypadalo na objektiv, ale když jsem zkusila tři další, výsledek je stejný, takže je v háji foťák. Včera jsme to s přítelem probírali a zjistili jsme, že jsem s touto zrcadlovkou nafotila dost přes 100 tisíc fotek, není divu, že začala stávkovat. 😦

  Like

  1. Neviem fotiť makro. Už som to na tomto blogu písala viackrát. Po prvé, trasú sa mi ruky, po ďalšie, nevidím dobre a neviem si nastaviť optiku vo foťáku a po ďalšie, ja si ani nepamätám, kedy tu bolo bezvetrie. Toto nebola púpava. Vieš, že som ti už chcela kvôli tomu písať? Myslela som, že to budeš poznať. Ja totiž vôbec netuším, ako vyzerá kvet, keď kvitne. Vždy si to všimnem až vtedy, keď sú tieto lampášiky. Sú dosť iné, ako tie púpavové. Oveľa väčšie, výška rastlina je možno aj 50 cm. Keďže neviem ani pomenovať tú vec, ktorú volám lampášik, nedokážem tú rastlinu nájsť ani za pomoci google. Aby som mohla urobiť aspoň také fotky, aké vidíš, tak som si jeden ten lampášik odtrhla, zastrčila som si ho na riadidlách bicykla tak, aby mi ním vietor tak nekmásal.

   Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.