Perníkové srdiečka

Ľudia si tieto srdiečka kupujú, keď chcú niekoho obdarovať.  Preto, že niekto niekoho ľúbi a má nejaký sviatok, ale i vtedy, keď nemá žiaden sviatok,  kupujú si ich na Valentína, keď sú Vianoce, či Veľká noc. Kupujú ich len tak, v hociktorý deň. Veď sú také krásne.

IMGP5144

IMGP5142

IMGP5146

IMGP5145

Montagsherz #97

montagsherz

Reklamy

9 thoughts on “Perníkové srdiečka

 1. Ta JSOU teda krásná. Jak krajková. My pečeme perníčky na vánoce, jako kdekdo. Když se chystáme zdobit, koukám na všelijaké skvosty, abych měla motivaci….a pak mi to stejně nejde 😀

  Like

 2. Na srdíčkách můžu oči nechat, Danielo. Možná víš, že jsem taky dřív zdobila perníčky, mám jich na stránkách poměrně dost a během času jsem se i trošku vypracovala, ale takovou jemnou práci nezvládnu. To je neuvěřitelná nádhera.

  Like

  1. Hanka, keď som tie medovníčky fotila, netušila som, že ich niekedy použijem na blog. Sú fotené z väčšej vzdialenosti, pretože som ešte stále nenašla odvahu, aby som k niekomu prišla a fotila zblízka. Toto bolo pri nejakej akcii v meste, kedy prišli rôzni remeselníci do mesta. Aj tento víkend tu bola podobná akcia, ale nevidela som nikoho, kto by bol priamo vonku na ulici zdobil perníčky. Tie tvoje som si teraz pozrela, pretože som ich ešte nikdy neobjavila. Veď aj tvoje sú krásne, povedala by som, že ich zdobenie mi pripomína moravské kroje.

   Like

   1. Já taky nemám odvahu někoho fotit zblízka, Danielo. Tvoje fotky jsou moc pěkné i z dálky.
    Děkuji za pochvalu mých perníčků, nevím, jestli ještě budu někdy nějaké dělat. Chytají mě křeče do rukou, takže to už asi nezvládnu.

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s