Narodeniny

Torta na fotografiách je staršieho dáta. Fotky som vybrala z môjho archívu.  Jeden z mojich bratov ju dostal od manželky k päťdesiatke. Dnes je deň, kedy má narodeniny ďalší brat. Aj touto cestou mu chcem k dnešným narodeninám zaželať všetko najlepšie.

IMGP6957

srdce

Montagsherz #102

Montagsherz

Reklamy

16 thoughts on “Narodeniny

 1. Dort je, zdá se, jednoduchý na zhotovení, ale originální a proto hezký. Jen mi tam chybí pohled na řez – jaé těsto, jaká náplň?

  Like

  1. Keďže ja žiadne torty nezvyknem vypekať, neviem ti odpovedať, či tá torta bola jednoduchá alebo nie. Ani na reze som ju nefotila. Keďže nie som foodblogerka, vôbec mi to nenapadlo. Ale môžem ti zodpovedne prehlásiť, že torta bola vynikajúca 🙂 Spodok bol tmavý s bledou plnkou a vrch zase svetlý s tmavou. Keďže tam bolo vtedy veľa rôznych zákuskov, na viac si už nepamätám. V septembri to budú tri roky.

   Like

  2. Napísala som u teba komentár, ale nepodarilo sa mi ho odoslať – vraj chyba servera. Chcela som ho napísať znovu, ale tvoju blog mi otvorilo v nejakej divnej forme, kde sa komentáre vôbec nedali otvoriť. Tak už len tu ti nechávam pozdrav.

   Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.