Ružová krabička

Včera som sa bola po dlhom čase bicyklovať. Malé ovocné a zeleninové občerstvenie som si vzala do ružovej krabičky so srdiečkami, ktorú som si pred časom kúpila iba kvôli projektu  Montagsherz #104   pani Waldspecht.

IMG_1206

IMG_1198

IMG_1205

Montagsherz

Reklamy

17 thoughts on “Ružová krabička

 1. Ještě že ten projekt existuje. Jinak by sis ji nekoupila a přitom ti určitě dělá radost. Mám ráda takové věci, ke kterým jsem přišla podobným způsobem nebo které mě nějak zaujaly a proto jsem si je pořídila….Ale tahle krabička by mi na svačinu nestačila 😀

  Like

  1. Veď ani mne, do nej som si dala iba paradajky a broskyňu. Obložený chlebík a žemľu som mala len sáčku a stravu som si niesla v taške, ktorú mám pripevnenú na riadidlách. Krabičiek na potraviny mám doma plno, no so srdiečkami len túto 🙂

   Like

 2. Ein herzige Picknickbox – sehr schön. Ich entdecke auch immer mehr Alltagsgegenstände, die mit Herz verziert sind. Und kaufe natürlich auch das ein oder andere Teil.
  Oh – du hast schon so große Kinder – ich hatte dich wesentlich jünger geschätzt.
  Einen herzlichen Gruß zum Montag, Anette

  Like

 3. Pěkná šikovná krabička, Danielo. Koupila jsem si podobnou už kdysi dávno, ale je modrá bez ozdob. Je fakt, že na svačinu je malá, ale na ovoce nebo zeleninu docela stačí.

  Like

  1. Ako som napísala v texte k fotke, kúpila som si ju len kvôli tým srdiečkam, aby som mala čo odfotiť pre tento projekt 🙂 Krabičiek menších i väčších mám doma habadej. Vtedy som v tom obchode kúpila aj iné srdiečka, tie som ešte nezverejnila.

   Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s