Desiaty

Keby bolo keby, tak tento uplynulý týždeň by v mojom zhrnutí dominovala správa o tom, ako som ukončila tohoročné fašiangy. Ale keďže keby nie je, ani o konci fašiangov nemôžem napísať vôbec nič. Jediné, čo mi ich tento rok pripomenulo, boli len televízne spravodajské šoty z rôznych kútov Slovenska a občas aj nejaká  karnevalová maska vo výkladoch obchodov.  Každý rok smutne konštatujem, že asi už zomriem bez jedinej účasti na fašiangovom veselí 😦 Ale na druhej strane, aspoň  nemám dôvod k tomu, aby som sa prehýrená z fašiangového obdobia, musela štyridsať dní postiť.

IMG_2979

Takto sa môj týžden niesol v bežných činnostiach. Nič sa nevymklo normálu. Jar pokročila o niekoľko stupňov, ale o tom som vás už pravidelne informovala. Počas uplynulého týždňa som tak makala na blogu, že teraz už nemám čo písať a nebudem dávať ani linky na články tohto týždňa. Ten, kto ich chce vidieť, si ich nájde aj sám a ten, kto ich nechce vidieť, aj tak na linky klikať nebude. Okrem pondelkového sumarizačného článku predchádzajúceho týždňa som len na tomto blogu publikovala za posledný týždeň  DEVÄŤ!!!  príspevkov a k tomu ešte niekoľko fotografií na blogu Na krásnom modrom Dunaji.

Sobota sa niesla v znamení sviatku žien. Ešte že aspoň v tom Lidli vedia, čo sa patrí. Nebyť toho, že by som nešla kúpiť mlieko a zopár drobností do chladničky za skoro sedemnásť eur, tak by si s malým kvietkom na mňa nikto nespomenul 😦

IMG_6348

Takže dnes len toľko k desiatemu týždňu roka. K nedeľnej cyklistike pripravím samostatný článok na blogu  Na cestách s Kellysom.  Zatiaľ iba jedno maličké nalákanie.

IMG_6774

Ešte by som chcela oznámiť svetu, že okrem fotografií na blogoch, ktoré sú vymenované na pravej strane tohto blogu alebo v novinkách, prispievam s mojimi fotkami aj do fotokomunít na google. Ak by ste mali záujem zapojiť sa, som napríklad v týchto komunitách:

Dunajské ramená (Donauarme)    –    zakladateľom tejto komunity som ja

Bridges Around The World

Church Photos

Old trees photography

Krátky čas som bola aj v komunite Vysoké Tatry a Fajne stromy, ale tam ma znechutili buď neustále sa opakujúce reklamné príspevky alebo fotografie, ktoré neboli vlastníctvom tých, ktorí ich tam pridávali.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.