Keď je v meste pochmúrny čas

IMG_7084.1

IMG_7073.1

IMG_7077.1

IMG_7076.1

IMG_6960.1

IMG_6965.1

IMG_6966.1

Reklamy

10 thoughts on “Keď je v meste pochmúrny čas

 1. Piękne miasto ! Wspaniale zaprojektowano aleję i mały most na fontannie. Nawet w deszczowy dzień takie miejsce ma swój klimat ! Piękne zdjęcia !
  Danielko, pozdrawiam i życzę miłego weekendu !

  Like

  1. Vrátila som sa ešte k tomu tvojmu komentáru, lebo až z administrácie blogu som si všimla, že ty si tá Laura, ktorú poznám a ktorá mi písala, že má syna v BA. Takže to, aké je to naše mesto, veľmi dobre vieš 🙂 Niekde pekné, niekde na hanbu škaredé…. Pozdravujem PD!

   Like

 2. Sice je pochmurný čas, ale přesto jsi nafotila krásné záběry, Danko. Moc se mi líbí kalužinky vody na skleněných deskách stolků a odraz ve výloze kavárny. Fontánky a kytka ve sklenici jsou taky pěkné.
  U nás od včerejška prší a předtím bylo sucho necelý den. Dnes jsme ani nikam nejeli, tak toho využívám a sedím u počítače.
  Měj se pěkně, snad se počasí trochu zlepší. ☼

  Like

  1. Hanka, asi je tak aj v celej strednej Európe. Myslím si, že toho dažďa sme už mali v posledných mesiacoch dosť. Ani ja som dnes nikde nebola, hoci popoludní už na chvíľu aj slnko vykuklo. No okolo siedmej sa znovu rozpršalo. Dúfajme, že zajtra to bude bez dažďa.

   Like

 3. V tvém podání je i pochmurné město hezké. Sice v podobném duchu byly i komentáře nade mnou, ale to je to první, co mě napadlo. A to druhé byla vzpomínka na to, jak jsme loni strávili čekáním na odjezd celý den v dešti v Zadaru. I přes ten déšť, který se střídal s lijákem, je ta vzpomínka hezká.

  Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.