Pod modrou oblohou

Ste tiež meteosenzitívny typ? Ja som. Necítim sa najlepšie, keď nevidím na oblohe slnko. Proti meteosenzivite neexistuje žiadny liek. Preto pri peknom počasí vyvraciam hlavu smerom k nebu, aby som sa nabila energiou. Neraz si takú oblohu aj odfotím. V takých dňoch, akým je napríklad aj dnes, kedy je na oblohe iba sivá farba, si také fotografie pozerám celkom rada. Neviem, ako je tam u vás, ale keď budete mať také nevľúdne počasie, aké je dnes tu, príďte sa sem pokochať modrou oblohou. Vybrala som niekoľko fotografií z posledného mesiaca.

stromy koláž

Fotky z koláže sú tu ešte raz vo väčšom rozlíšení.

 

Reklamy

9 thoughts on “Pod modrou oblohou

 1. Nezatočila se ti hlava, Danko? Musela jsi jít v záklonu, když máš tolik fotek s oblohou a korunami stromů. Jsou krásné, působí velice pozitivně.
  Já nejsem vysloveně meteosenzitivní typ, ale dlouhá absence sluníčka mi taky nedělá dobře.
  Přeji ti samé příjemné slunečné dny! ☼ 🙂

  Like

 2. Já NECHCI být meteosenzitivní a tak si hledám jiné radosti, když slunce nesvítí. Ale čeho je moc, toho je příliš. Už to na mě taky doléhá a hlavně když je mlhavo a vlhko, je mi hrozná zima. Větší než když je pořádnej mráz. Poslední pomalu 3 měsíce u nás svítí úplně mini-mini-minimálně 😦

  Like

  1. Katka, meteosenzitívny neznamená, že je to len zmena nálad, to je asi až druhoradé. Ako ovplyvníš to, či ťa budú pri zmenách počasia bolieť kĺby, chrbát, hlava, zmení sa ti tlak a podobné zdravotné obtiaže? Tá zhoršená nálada je u väčšiny ľudí práve z toho, že majú spomenuté zdravotné ťažkosti. Ale na fotky s peknou modrou oblohou sa rada pozriem vlastne vždy. Aj tu sú tie slnečné dni skôr výnimkou ako pravidlom. Dokonca som si už viackrát všimla, že “za kopcami” vidím slnečné počasie a tu nad mestom je vždy nejaký minimálne opar, ak už nie veľká oblačnosť. Možnou je to tou veľkou riekou.

   Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.